Sadece Kadınlara Özel Estetik Merkezi...

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe

Velashape ile Yüz Gençleştirme

Hem kırışıklarınızdan kurtulmak istiyorsunuz hem de aylarca krem kullanmak ya da bıçak altına yatmak istemiyor musunuz?

O halde Velashape antiaging ile ameliyatsız yüz germe uygulaması tam da size göre.

Cildinizin ilk yarısına uyguladığımız işlemi, aynada uygulama yapmadığımız alanla kıyasladığınızda sonuca hayran kalacaksınız.

Cildinizin epidermis tabakasını etkilemeden, alt dokuya gönderdiğimiz sinyaller, doku iyileşmesini hızlandırır ve kan akımını hızlandırır. Yüzünüzdeki elastikiyet kaybı ve kırışıklar ciddi anlamda azalır.

Infrared ve radyo frekans uygulaması ile canlandırılan cildinize, aynı anda vakum uygulaması yapılır. Velashape yüz probuyla cildin elastikiyeti artırılır. Böylece gıdı ovalliği ve elmacık kemiklerinin daha da ortaya çıkması sağlanır.

Günümüz teknolojisinde genç görünmek artık çok daha kolay.

Günlük ve aylık düzenli bakımlarını ihmal etmeyen kişilerin, bu kadar basit ve acısız yöntemle gençleşmesi Velashape Antiaging cihazının en çok dikkat eden çeken özelliğidir.

Velashape uygulamasının FDA (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı olması kalıcı ve güvenli sonuçlar vereceğinin kanıtıdır.

Yaşına göre daha genç görünen ünlü kişilerin birçoğu bu uygulamayı tercih etmektedir.

Genç kalmak bu kadar kolayken neden kendimizi bu şanstan mahrum bırakalım?

Unutmamak lazım ki her geçen saniye, sahip olduğumuz kırışıklıklar cildimize yer etmektedir. Ne kadar erken ve düzenli müdahalede bulunursak o kadar iyi sonuçlar elde ederiz.

Yüzümüzdeki yaşlı görüntüyü sadece kırışıklıklar değil, elastikiyet kaybı da etkiler.

Yerçekiminin yıllara dayanan etkisi, elastikiyet ve yüz ovalliğinin bozulmasına sebep olur. Yüz probu ile çene altı toparlama ve yüz ovalliğini sağlamada Velashape çok etkili bir uygulamadır. Yüz bölgesine yapılan lifting ile, istenilen bölgelere rahatlıkla ulaşılıp çene altı toparlama ve kırışıklık tedavisi ile genç bir cilde sahip olabilirsiniz.

Boynunuzdaki sarkma ve gıdı dediğimiz görüntünün düzelmesini de sağlarız.

Burada önemli olan bir nokta daha vardır ki o da uygulamaya karar verecek ve uygulayacak uzmanların tecrübesidir. İşlemin kalitesi tabii ki uzmanın tecrübesiyle doğru orantılıdır.

Bu da bizim işimizdeki titizliğin en önemli detayıdır,

Bu uygulama göz çevresindeki siyah halkalar, kırışıklıklar, göz altı torbaları ve üst göz kapağı düşüklükleri kısa zamanda giderilmesine yardımcı olmaktadır. Daha ilk seanslarda belirgin sonuçlar vermektedir.

Siyah noktalar, göz altındaki şişlikler ve ciltteki yağ bezelerinin temizlemesi, cildinizdeki net görüntüyü güçlendirir.

Cildinizdeki problemleri kabullenmek yerine bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yılların bıraktığı acı tecrübelerimizin izini hayattan silemeyiz belki ama yüzünüzde tatlı bir gülümseme bırakabiliriz.

Genç kalmak geç kalmayın. Kendinizi şımartın.

Velashape ile yüz gençleştirme ile ilgili randevu ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bize (0212) 215 58 03 – (0531) 731 36 41 numaralı telefonlarımızdan veya info@fulyaestetik.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Biz Sizi Arayalım!

Lütfen adınızı ve telefon numaranızı yazınız, hemen biz sizi arayalım.