Sadece Kadınlara Özel Estetik Merkezi...

Ayak Detoksu

Ayak Detoksu

Vücudunuzdaki toksinlerden kurtulmanın tam zamanı.

Japon Mucizesi’ olarak bilinen Nobel ödüllü ayak detoks cihazı sizi, toksinlerinizden arındırırken aynı zamanda sağlığınızla ilgili ipuçları veriyor.

Yanlış beslenme, alkol, sigara fast food beslenme, sebze meyve dahil tüm besinlere katılan kimyasallar, kullandığımız ilaçlar, stres, kısacası hayatımızdaki birçok etken vücudumuzda toksinlerin birikmesine sebep oluyor.

Bu toksinler halsizlik, mide ekşimesi, gaz, hazımsızlık, aşırı ve sık yemek arzusu, gereksiz öfke, depresyon, anksiyete, kilo alma, kötü kokulu terleme, egzersize karşı isteksizlik, kas krampları, bel, boyun ve sırt ağrıları, saç dökülmesi, tırnaklarda leke ve kırılma gibi birçok sağlık problemine sebep olur.

İon detoks SPA yönteminde suyun içine atılan metal özel bir yapıdan oluşur. Düşük sıcaklıkta ozon üretimini destekler. Ozon kimyasal açıdan kararsız bir yapıda olduğundan, suya negatif iyon ve su verir. 

Uygulama iki etapta gerçekleşiyor. İlk aşamada elektroforez sayesinde lenfatik sisteme sızan negatif iyonlar, ikinci aşamada pozitif yüklü toksin ve artıkları alarak suya taşır.

Siz toksinlerinizden arınırken, suya sızan toksinler ve parçacıklar suyun rengini değiştirir. Bu renk ve parçacıklar, sizin sağlığınız hakkında bilgi verir.

SUYUN RENGİ NE ANLAMA GELİYOR?

  • Siyah renk karaciğerde toksin birikimini,
  • beyaz peynir kıvamında parçacıklar enzimlerin düzensiz çalışmasını,
  • kırmızı nokta parçacıklar damar ve kan pıhtılaşma problemlerini,
  • kahverengi renk ciğerlerde toksin birikimini, beyaz köpükler lenf sistemini,
  • siyah nokta parçacıklar diyabet, spazmlar ve alerjiyi,
  • turuncu renk eklemlerde toksin birikimini,
  • koyu yeşil sindirim sistemini, sarımsı yeşil ise böbrekler, mesane, boşaltım sistemi organlarındaki toksinleri ifade ediyor.

Hem sağlığınıza hem de güzelliğinize faydası olacak bu uygulama, gayet kolay ve konforludur.

Daha kaliteli bir yaşam için toksinlerinizden kurtulun.

Ayak detoksu ile ilgili randevu ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bize (0212) 215 58 03 – (0531) 731 36 41 numaralı telefonlarımızdan veya info@fulyaestetik.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Biz Sizi Arayalım!

Lütfen adınızı ve telefon numaranızı yazınız, hemen biz sizi arayalım.