Sadece Kadınlara Özel Estetik Merkezi...

VelaShape ile Radyofrekans ve Infrared

VelaShape ile Radyofrekans ve Infrared

Kavitasyondan Çok Daha Fazlası

VelaShape, Vakum Masajı, Infrared Terapi ve Bi-Polar Radyofrekansı bir arada bulunduran bir sistemdir. Bu sistem ile bölgesel yağlarınızdan ve selülitlerinizden kurtulup daha sıkı bir  vücuda sahip olabilirsiniz.

Infrared ve Radyofrekans:

Infrared dalga boylu optik kaynak sayesinde epidermis tabaka korunarak cilt 5mm derine kadar ısıtılır. Bi-Polar Radyofrekans ise 5-15mm (yağ tabakasına) dek inen bir ısınma sağlar. 

Radyofrekans ve Infrared’ in birlikte kullanılması ile sağlanan ısı etkisi her ikisinde tek başına kullanılmasıyla sağlanacak etkiden daha yüksektir. Dokularda yaratılan derin ısınma oksijenin hücrelere geçişini iki kat arttırır. Özellikle yağ hücrelerinde yükselen oksijen konsantrasyonu hücre metabolizmasını hızlandırır.

Sonuç olarak, yağ hücrelerinin hacimlerinde küçülme, sayısında azalma, lenfatik drenajın artmasına bağlı olarak bölgesel incelme ve cilt yüzeyinde pürüzsüzlük sağlanır. VelaShape ile Radyofrekans ve infrared ile ilgili randevu ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bize (0212) 215 58 03 – (0531) 731 36 41 numaralı telefonlarımızdan veya info@fulyaestetik.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Biz Sizi Arayalım!

Lütfen adınızı ve telefon numaranızı yazınız, hemen biz sizi arayalım.