Sadece Kadınlara Özel Estetik Merkezi...

Velashape Selülit Uygulaması

Velashape Selülit Uygulaması

Kavitasyondan Çok Daha Fazlası

Selülitlerinizden kurtulmak artık mümkün. Hemen her kadında görülen selülitler, vücudunuzdaki net görüntüyü bozarken moralinize de etkiler. VelaShape’in donanımlı yapısı, selülit görüntüsü veren yağlı ve ödemli görüntüyü parçalar ve bol suyla bu istenmeyen yapıları uzaklaştırır. Radyofrekans ve infrared özelliği epidermisi etkilemeden alt yüzeydeki yağ hücrelerini parçalar. Mekanik uygulama (VAKUM) ise lenf ve kan dolaşımını hareketlendirerek ödem ve yağ parçalarının dolaşım yoluyla vücuttan bol suyla atılmasını sağlar.

Sadece kilo vermek sizi selülitlerinizden kurtarmaya yetmeyebilir. Çünkü selülit, sertlesmis ve yerine oturmuş yağ hücreleridir. Kurtulmak o kadar da kolay olmaz. Açıkcası selülit, östrojenin kadınlara küçük bir şakasıdır. Ancak spor, doğru beslenme, bol su içmek, kafein, alkol ve sigaradan uzak durmak selülit oluşumunu engeller.

Yine de selülit, kadınlar için kaçınılmaz sondur. Selülit, dolaşım bozukluğu, varis, kilo ve yanlış beslenmenin de habercisidir. Kontrol altına alınmazsa, bu olumsuzluklar birbirini besler durur. Bol su içmek, güzelliğin ve gençliğin anahtarıdır.

Ancak sağlıklı kadın güzeldir. Bunu baz alırsak, kullanılan cihazın FDA (Dünya Saglık Örgütü ) onayının olması ve ehil ellerde doğru metotlarla uygulama yapılması çok önemlidir. Aksi halde olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Kışın, soğuğun verdiği rehavetle, kalın giysilerle selülitlerinizi unutabilirsiniz. Daha çok yiyip, sporu azalttığımız için östrojenin de etkisiyle selülitler iyice yerleşir ve bir portakal ağacımız olur. Geç kaldıkça derinleşir ve kurtulmanız imkansız hale gelir.

Yaz gelmeden hazırlığınızı yapmanıza yardımcı olmak isteriz. Sağlıklı ve fit bir vücut hepimizin hakkı.

 

Biz Sizi Arayalım!

Lütfen adınızı ve telefon numaranızı yazınız, hemen biz sizi arayalım.